Informacje

Cześć, witaj! Bardzo cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę. Mam nadzieję, że informacje, które na niej publikujemy okazują się przydatne i jeszcze do nas zajrzysz. Staramy się tworzyć treści, które pomocne są dla osób, którzy chcą wiedzieć jak faktycznie wygląda praca kamerzysty. Publikujemy tutaj teksty i zdjęcia, przedstawiające codzienne przemyślenia, cotygodniowe podsumowania i wiele innych.

Strona jest tworzona pod kątem narzeczonych oraz par szukających kamerzystów, ale nie tylko. Stworzyliśmy dział, w którym można pytać o polecanych kamerzystów, zobaczyć osoby, które polecamy osobiście. Chcieliśmy zrobić bardzo konkretny ranking filmowców z Lublina i okolic. W naszym województwie działa bardzo wiele firm zajmujących się wideofilmowaniem. Chcielibyśmy ich wyróżnić i stworzyć miejsce, w którym mogą pokazywać swoje prace do porównania przez klientów z innymi firmami.

Poza tym naturalnie tworzymy również teksty ciekawostki dla filmowców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą, albo chcą poszerzać swoją wiedzę.

Zachęcamy do śledzenia bloga i czytania aktualności 🙂